Autofólie Brno pokryjí a ochrání auto

Autofólie Brno jsou vynikající ochranou a krytem pro vaše auto. Jestliže již nějaký čas přemýšlíte o takovém pěkném tuningu, obraťte se na nás. Jsme skutečnými odborníky a pracujeme s fóliemi, které jsou vyráběny ve Spojených státech. Jejich kvalita je prověřená mnoha tisíci zákazníky a navíc je celá instalace velice rychlá, v podstatě si můžete počkat … Continue reading „Autofólie Brno pokryjí a ochrání auto“

Autofólie Brno jsou vynikající ochranou a krytem pro vaše auto. Jestliže již nějaký čas přemýšlíte o takovém pěkném tuningu, obraťte se na nás. Jsme skutečnými odborníky a pracujeme s fóliemi, které jsou vyráběny ve Spojených státech. Jejich kvalita je prověřená mnoha tisíci zákazníky a navíc je celá instalace velice rychlá, v podstatě si můžete počkat v prostorách firmy, kde se rozhodně nudit nebudete. K dispozici máte například wifi, takže si můžete zatím vyřídit některé důležité záležitosti na internetu, nebo prostě jen tak relaxovat.

Nebojte se novinek pro své auto

Takto nainstalujeme nejen fólie pro celý automobil a jeho karosérii, ale také tónujeme autoskla. Tuto operaci dokážeme zvládnout za čas, který nepřesahuje dvě hodiny. Co je také důležité, při takovéto operaci nedochází k demontáži dalších prvků a součástí automobilu. Autofólie Brno vašemu vozu budou slušet, můžete si vybrat design, který se vám zalíbí, a ten následně použijeme. U tónování také měříme propustnost skel a použitých fólií.

710x90-originalni-polstare.jpg