Bytový design není pro každého

Bytový design a jeho realizace, to není hračka pro každého. Všichni nejsou schopni si představit, jak bude jejich prostor vypadat, jakmile se vymaluje, zastaví nábytkem, doplní dekoračními a potahovými látkami nebo záclonami! Samotnou podstatnou otázkou je, jak vymalovat stěny pokoje, aby ladily se všemi ostatními prvky. Takže první vymalovat a pak nakupovat? Pokud už vážně … Continue reading „Bytový design není pro každého“

Bytový design a jeho realizace, to není hračka pro každého. Všichni nejsou schopni si představit, jak bude jejich prostor vypadat, jakmile se vymaluje, zastaví nábytkem, doplní dekoračními a potahovými látkami nebo záclonami! Samotnou podstatnou otázkou je, jak vymalovat stěny pokoje, aby ladily se všemi ostatními prvky. Takže první vymalovat a pak nakupovat? Pokud už vážně nevíte kudy kam, designérka s letitou praxí je Vám k dispozici! Návrhy interiérů jsou těžkou disciplínou!

Styl a moderna

Rozviňte své smysly, nápady a touhy, jak by mělo vaše bydlení vypadat! Nespokojíte se jistě s málem! Jestliže si zařizujete nové bydlení a investujete do něj nemalou sumu, je zbytečné začít šetřit na tomto bodě návrhů interiérů. Stylové vybavení a celkové pojetí všech pokojů nechte na zručných rukou a učených hlavách designérů a ostatních pracovníků! Zanechejte nervy na svém místě a relaxujte v klidu!

710x90-originalni-polstare.jpg