Cesta vás bude bavit

Určitě už přemýšlíte, kterou destinaci u Jaderského moře během letošního léta navštívíte. Nekomplikujte si začátek a závěr dovolené v kolách na dálnicích a přenechte tyto starosti profesionálním řidičům, kteří vás na dané místo převezou bezpečně. S námi můžete být pohodlně a levně v Chorvatsku již za 2300 Kč za zpětnou jízdenku. Na cestu vypravujeme moderní autobusy vyrobené od … Continue reading „Cesta vás bude bavit“

Určitě už přemýšlíte, kterou destinaci u Jaderského moře během letošního léta navštívíte. Nekomplikujte si začátek a závěr dovolené v kolách na dálnicích a přenechte tyto starosti profesionálním řidičům, kteří vás na dané místo převezou bezpečně. S námi můžete být pohodlně a levně v Chorvatsku již za 2300 Kč za zpětnou jízdenku. Na cestu vypravujeme moderní autobusy vyrobené od roku 2014, které vás dovezou z Prahy až do letovisek v Jižní Dalmácii. Autobusy jsou samozřejmě klimatizované, mají pohodlné, polohovatelné sedačky. K dispozici zde máte teplé i studené občerstvení, http://www.maxservice.cz/dodavka-obcerstveni nabíjecí USB zásuvku i WiFi připojení. S námi vám cesta jistě uteče a brzy se už budete slunit na krásných jaderských plážích.

Cesta příjemně uteče

Prostudujte si jízdní řády naší pravidelné linky Praha – Gradac, kterou vypravujeme během letní sezóny právě pro vás. Za velmi příznivé ceny získáte kvalitní a bezpečnou dopravu do letovisek Jižní Dalmácie. Moderní autobusy jsou vybavené klimatizací a pohodlnými polohovatelnými sedačkami. Během cesty pouštíme na LCD displejích filmy, díky kterým vám cesta bude jistě příjemně ubíhat.