Den otevřených dveří

Ve vaší společnosti jste se rozhodli uspořádat den otevřených dveří. Je to určitě skvělá možnost, jak se představit široké veřejnosti. Občerstvení a firemní materiály jsou již zajištěny. Ale nakupte včas i firemní trička, čepice nebo mikiny. Zkrátka nezapomeňte pořídit reklamní textil. Logo vaší společnosti pak bude na očích všem návštěvníkům po celý den. Veletrh se … Continue reading „Den otevřených dveří“

Ve vaší společnosti jste se rozhodli uspořádat den otevřených dveří. Je to určitě skvělá možnost, jak se představit široké veřejnosti. Občerstvení a firemní materiály jsou již zajištěny. Ale nakupte včas i firemní trička, čepice nebo mikiny. Zkrátka nezapomeňte pořídit reklamní textil. Logo vaší společnosti pak bude na očích všem návštěvníkům po celý den.

Veletrh se blíží

V kalendáři se blíží datum veletrhu a vy končíte s přípravami. Firemní brožurky, katalogy, dárkové předměty už jsou nachystány. Zaměstnanci si připravují vlastní prezentace. Nezapomeňte je však oblíknout do firemních barev! Vyberte si z naší nabídky reklamního textilu. Zakoupit můžete trička, polokošile, vesty, mikiny nebo jen čepice. Ve stejnokroji vaše prezentace určitě zaujme!

710x90-originalni-polstare.jpg