Doklad potřebný k prodeji nebo nákupu budovy

Tím není nic jiného, než průkaz energetické náročnosti budov, který je nezbytnou součástí při prodeji, nájmu nebo nákupu nemovitosti. Potřebujete jej ale i tehdy, kdy provádíte rozsáhlé renovace typu výměny střešní krytiny, zhotovení fasády a zateplení domu, výměny oken, dveří, případně při jiných náročných stavebních pracích. Vystaví jej specializovaná společnost Doklad lze získat tím, že … Continue reading „Doklad potřebný k prodeji nebo nákupu budovy“

Tím není nic jiného, než průkaz energetické náročnosti budov, který je nezbytnou součástí při prodeji, nájmu nebo nákupu nemovitosti. Potřebujete jej ale i tehdy, kdy provádíte rozsáhlé renovace typu výměny střešní krytiny, zhotovení fasády a zateplení domu, výměny oken, dveří, případně při jiných náročných stavebních pracích.

Vystaví jej specializovaná společnost

Doklad lze získat tím, že jej necháte zpracovat specializovanou společností, která se touto službou zabývá. V České republice jich je několik a je na vás, pro kterou se rozhodnete. Co se týká časové náročnosti zhotovení, pak je různé, ale standardně lze mít vše hotové do několika dní, ovšem vždy se domlouváte konkrétně s firmou, které vystavení svěříte. Neváhejte se proto blíže informovat.