Doprava zdarma

JZ nábytek v Plzni je značková prodejny kvalitních českých skříní, kuchyní, obývacích stěn, vestavěných skříní a ložnic. Garantujeme záruku 36 měsíců, dopravu po městě zdarma, 3D grafický návrh zdarma, odbornou montáž i prodej na splátky se společností Essox. Naše kuchyně i ložnice se vyznačují vysokou variabilitou, funkčností i nadčasovým designem. U nás si vybere … Continue reading „Doprava zdarma“

JZ nábytek v Plzni je značková prodejny kvalitních českých skříní, kuchyní, obývacích stěn, vestavěných skříní a ložnic. Garantujeme záruku 36 měsíců, dopravu po městě zdarma, 3D grafický návrh zdarma, odbornou montáž i prodej na splátky se společností Essox. Naše kuchyně i ložnice se vyznačují vysokou variabilitou, funkčností i nadčasovým designem. U nás si vybere každý, tak proč zrovna ne vy?

Splňte si sen

Pokud si nevyberte z naší široké nabídky nábytku, nabízíme vám výrobu jakýchkoliv modelů skřínek na míru přesně podle vašich představ. Splňte si sen a vytvořte si vaši kuchyň, obývací pokoj či ložnici tak, abyste se tam cítili skvěle a vždy se tam rádi vraceli. Máte možnost si u nás vybrat i z široké nabídky doplňků, které ještě pomohou dotvořit nadčasový design vašeho interiéru.