Gitterboxy představují to nejlepší

Seznamme se s velmi speciálními paletami, které se jmenují gitterboxy. Vlastně se nejedná o palety jako spíše o speciální kovové zamykatelné klece, které jsou posazeny na europaletách.   Slouží k přepravě zvláštního a drahého zboží. Nosnost přepravovaného zboží je 1 500 kg. Základní konstrukce je z ocele, boční strany ze silného pletiva, takže to vypadá jako malý plot a … Continue reading „Gitterboxy představují to nejlepší“

Seznamme se s velmi speciálními paletami, které se jmenují gitterboxy. Vlastně se nejedná o palety jako spíše o speciální kovové zamykatelné klece, které jsou posazeny na europaletách.
 
Slouží k přepravě zvláštního a drahého zboží. Nosnost přepravovaného zboží je 1 500 kg. Základní konstrukce je z ocele, boční strany ze silného pletiva, takže to vypadá jako malý plot a spodní část je dřevěná.
 

Jen certifikovaní výrobci

Pokud byste měli o gitterboxy zájem, měli byste vědět, že je nabízejí jen certifikovaní výrobci a prodejci, v každé prodejně s paletami je nenajdete. Možná Vás napadne, že se jedná o zboží dražší, což je sice pravda, ale v nabídce najdete zboží nové i starší, které se samozřejmě vyplatí z ekonomického hlediska.