Koupili jste si starší dům se zahrádkou

Máte nové bydlení, ale ouha, je tu najednou příliš mnoho věcí, které se vám v domku nikam nevejdou. Při rekonstrukci domu je dobré včas myslet na nějaký účelový a praktický úložný prostor, který by nezabíral mnoho místa, ale zároveň by zapadl do celkového interiéru domu. Přesně takovým řešením jsou skříně, pořízené ve vestavěných skříních Praha. … Continue reading „Koupili jste si starší dům se zahrádkou“


Máte nové bydlení, ale ouha, je tu najednou příliš mnoho věcí, které se vám v domku nikam nevejdou. Při rekonstrukci domu je dobré včas myslet na nějaký účelový a praktický úložný prostor, který by nezabíral mnoho místa, ale zároveň by zapadl do celkového interiéru domu. Přesně takovým řešením jsou skříně, pořízené ve vestavěných skříních Praha.

Výběr barvy a materiálu

Vše záleží na vašem vkusu a představách. Volit lze mezi průhlednými a neprůhlednými materiály, mezi klasickými a moderními materiály, ale zvolit si můžete také sklo, zrcadlo a artDesign. S použitím foto folie můžete získat váš vlastní grafický návrh, nebo si nechat vytvořit potisk podle vašeho přání. Třeba s výhledem na mořskou pláž se vaše bydlení změní na exotickou dovolenou.

710x90-originalni-polstare.jpg