Léto na jihu české republiky

Co byste říkali na myšlenku strávit letošní léto jen tak rozvalení na pláži někde u vody, a přitom byste se ani nemuseli vydat za hranice naší země a vaše dovolená by vás nestála moc peněz? Přijde vám to nereálné? Ale kdepak. Jsou totiž i místa v Česku, kde je krásně u vody, kde vám nebude nic … Continue reading „Léto na jihu české republiky“

Co byste říkali na myšlenku strávit letošní léto jen tak rozvalení na pláži někde u vody, a přitom byste se ani nemuseli vydat za hranice naší země a vaše dovolená by vás nestála moc peněz? Přijde vám to nereálné? Ale kdepak. Jsou totiž i místa v Česku, kde je krásně u vody, kde vám nebude nic chybět. Třeba takové severní Čechy doslova vybízejí k letním radovánkám, plavání, koupání a dovádění ve vodě, k poznávání okolní krajiny a návštěvy známých historických památek a jiných zajímavých míst, které stojí za návštěvu.

Máchovo jezero vám poskytne dostatečné zázemí

Kam složit o vaší dovolené v této lokalitě hlavu? Máchovo jezero ubytování vám poskytne ve svém areálu možnost přespání v některé ze svých 48 čtyřlůžkových chatek. K dispozici vám bude možnost stravovat se v jídelně přímo v areálu. Součástí areálu je také společné sociální zařízení pro všechny obyvatele kempu. Pro děti je připraveno dětské hřiště a také různé vodní atrakce. V blízkém okolí také můžete využít dalších možností ke sportování nebo kulturnímu vyžití.