Máchovo jezero

Máte děti a přemýšlíte, kam si letos vyrazíte na rodinnou dovolenou? Skvělé zážitky a překrásnou přírodu Vám zaručuje všem dobře známé překrásné a velice rozlehlé Máchovo jezero. Spousta atrakcí pro děti, které se u nás jistě nebudou ani chviličku nudit. Dětské hřiště, spousta prolézaček, houpačky, pískoviště. Přímo na písčité pláži je skvělý aquapark, který bude … Continue reading „Máchovo jezero“

Máte děti a přemýšlíte, kam si letos vyrazíte na rodinnou dovolenou? Skvělé zážitky a překrásnou přírodu Vám zaručuje všem dobře známé překrásné a velice rozlehlé Máchovo jezero.
Spousta atrakcí pro děti, které se u nás jistě nebudou ani chviličku nudit. Dětské hřiště, spousta prolézaček, houpačky, pískoviště. Přímo na písčité pláži je skvělý aquapark, který bude Vaše děti určitě bavit. Další atrakcí určenou pro děti je skákací trampolína, kolotoče, pro větší děti také minigolf nebo také motokáry či plavba parníkem. Nejen Máchovo jezero, ale také zoologická zahrada v Liberci nebo muzeum v Mladé Boleslavi, může být pro děti nebývalým zážitkem.

Domácí zvíře

Ubytujte se v chatové osadě, v jejíž bezprostřední blízkosti se nachází Máchovo jezero a ani psí miláček nemusí zůstat doma, ale u nás je vítaným hostem. Jistě si taktéž zamiluje úžasnou přírodu a krásné procházky v ní.