Malé byty

S těmi bývá občas potíž. Není tam totiž k hnutí, což někomu nemusí být dvakrát příjemné. Jenomže co s tím, když na větší například nemáte peníze, nebo není žádný větší dostupný. Musíte se tak smířit s tím, co máte. Někdy se ani stěhovat nechceme nebo o tom nepřemýšlíme, ale sem tam se prostě všech těch krámů, které doma máme … Continue reading „Malé byty“

S těmi bývá občas potíž. Není tam totiž k hnutí, což někomu nemusí být dvakrát příjemné. Jenomže co s tím, když na větší například nemáte peníze, nebo není žádný větší dostupný. Musíte se tak smířit s tím, co máte. Někdy se ani stěhovat nechceme nebo o tom nepřemýšlíme, ale sem tam se prostě všech těch krámů, které doma máme a už je nepotřebujeme, musíme zbavit. Proto je velice vhodné řešit radikální řešení. Nejlepší je všechny věci vyhodit. Jenomže na to kolikrát nemáme duši, abychom to udělali a tak věci přehrabujeme, jednou, dvakrát, třikrát a nakonec vyhodíme tak třetinu toho, co jsme původně plánovali.

Jsou s nimi jenom potíže

Jenomže malé byty jsou rozkošné, takže pokud nemáte desetičlennou rodinku, kterou tam musíte nasoukat a která tam má s vámi bydlet, tak to zajisté zvládnete i v případě, že holt máte o trochu více věcí, které zatím nemáte kam uložit. Rozkládací pohovka s úložným prostorem vám dopřeje místo, které zajisté prakticky využijete. Můžete tam uschovat cokoliv, co potřebujete a zajité se vám uleví v nějaké té skříni. Takže zbytečně nehledejte potíže s malým bytem, ale snažte se je vyřešit.

710x90-originalni-polstare.jpg