Máme s výrobou dlouholeté zkušenosti

Naše firma se řadí mezi úspěšné výrobce nábytku dle přání klienta už více než 15 let. V poslední době si hodně zákazníků nechává od nás vyrobit praktické a moderní skříně na míru Praha, ale též kvalitní kuchyňské linky. Pokud zrovna řešíte jak vhodně vyřešit úložné prostory ve Vašem bytě nebo domě, tak jsme ti praví, … Continue reading „Máme s výrobou dlouholeté zkušenosti“


Naše firma se řadí mezi úspěšné výrobce nábytku dle přání klienta už více než 15 let. V poslední době si hodně zákazníků nechává od nás vyrobit praktické a moderní skříně na míru Praha, ale též kvalitní kuchyňské linky. Pokud zrovna řešíte jak vhodně vyřešit úložné prostory ve Vašem bytě nebo domě, tak jsme ti praví, kteří Vám rádi pomůžou. Informujte se na našich webových stránkách a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Výběr je u nás různorodý

Můžete si vybírat hned z několika variant vestavěnýchskříní na míru Praha, podle velikosti, typu dveří, použitého materiálu, barevných kombinací i vnitřního uspořádání. Například v ložnici se nám hodí hodně poliček, ale i závěsné tyče na oblečení. Navrhněte si ji prostě zcela podle svého vlastního vkusu. Do hůře přístupných prostor Vám doporučujeme zvolit praktické posuvné dveře.

710x90-originalni-polstare.jpg