Mladí řidiči

Statistiky nám udávají, že nejvíce bouraček a nehod způsobí mladí a nezkušení řidiči. Může to mít mnoho příčin. Buď to, že nemají moc zkušeností, mohou se ztrácet v silničním provozu, nebo se snaží machrovat před ostatními. Ať tak či tak, je potřeba, aby autoškola Praha vysvětlila budoucím řidičům, proč jezdit zodpovědně. … Continue reading „Mladí řidiči“

Statistiky nám udávají, že nejvíce bouraček a nehod způsobí mladí a nezkušení řidiči. Může to mít mnoho příčin. Buď to, že nemají moc zkušeností, mohou se ztrácet v silničním provozu, nebo se snaží machrovat před ostatními. Ať tak či tak, je potřeba, aby autoškola Praha vysvětlila budoucím řidičům, proč jezdit zodpovědně.

Zodpovědnost za volantem

Jsou dva různé druhy řidičů. Jedni jsou takoví, kteří dbají na všechny předpisy a jezdí zodpovědně. Druzí jsou takoví, kteří na to kašlou a jezdí tak, aby dorazili včas tam, kam potřebují, bez ohledu na druhé kolem sebe na vozovce. Autoškola Praha se snaží o to, aby se z nových řidičů nestávali ti v druhé skupině. Vždyť to přece nejde, aby si byli lidé na silnicích nebezpečni. Takto by moc daleko nedojeli.

710x90-originalni-polstare.jpg