Možnost dlouhodobého využití

Do našeho hlavního města každoročně přijíždějí tisíce lidí. Někteří z nich jsou ze zahraničí, ale nechybí mezi nimi i čeští turisté. Chtějí poznat kulturní a historické památky a život v hlavním městě. Velmi často nemají takové příjmy, které by jim umožnily objednat si pokoje v některém z hotelů. Takoví lidé najdou své místo v našich … Continue reading „Možnost dlouhodobého využití“

Do našeho hlavního města každoročně přijíždějí tisíce lidí. Někteří z nich jsou ze zahraničí, ale nechybí mezi nimi i čeští turisté. Chtějí poznat kulturní a historické památky a život v hlavním městě. Velmi často nemají takové příjmy, které by jim umožnily objednat si pokoje v některém z hotelů. Takoví lidé najdou své místo v našich ubytovnách Praha.

Příjemné ceny za skvělé služby
Není nutné přespávat v hotelu. Dobře si uvědomujeme, že ceny v nich jsou dosti drahé a zdaleka ne každý na ně má. Dobře se budete cítit i u nás. Nejsme žádnou noclehárnou. Je zde čisto a útulno.

Moderní a účelné vybavení

Objednejte si u nás některý z pokojů. Určitě vás překvapí svým vybavením. Najdete v nich wifi připojení, takže budete moci používat své počítače.