Nabízíme vám certifikovanou montáž

Koupili jste si již naše interiérové dveře? Můžeme vám provést certifikovanou montáž. Budete mít absolutní jistotu, že budou kvalitně namontovány a že vám v budoucnu budou dobře a spolehlivě sloužit. Přejete-li si i takovou službu, je třeba si ji objednat. Ve vaší domácnosti určitě budou spolehlivě a dlouho fungovat. Čekáme na vaše další objednávky. Dostanete … Continue reading „Nabízíme vám certifikovanou montáž“

Koupili jste si již naše interiérové dveře? Můžeme vám provést certifikovanou montáž. Budete mít absolutní jistotu, že budou kvalitně namontovány a že vám v budoucnu budou dobře a spolehlivě sloužit. Přejete-li si i takovou službu, je třeba si ji objednat. Ve vaší domácnosti určitě budou spolehlivě a dlouho fungovat. Čekáme na vaše další objednávky.

Dostanete i ty atypické nebo posuvné

Interiérové dveře nabízíme i atypické nebo posuvné. Pokud je potřebujete, navštivte nás a dohodneme se. Jsme připraveni vám je dodat. K dispozici však jsou i ty laminované, kašírované, hladké bílé nebo z masivu. Ty můžeme doporučit těm, kteří mají rádi přírodní materiály. Jsou totiž vyrobeny z přírodního dřeva v prvotřídní kvalitě.