Naše pizza je nejlepší

Pizza Praha nenabízí jen pizzu, jak by se mohlo na první pohled zdát. V nabídce máme i těstoviny, předkrmy, různě upravená masa a na své si přijdou také milovníci sladkého. Připravili jsme pro ně totiž tři pravé nefalšované italské dezerty. Nemáte rádi maso a jste zapřisáhlými vegetariány? I na Vás personál podniku Pizza Praha myslel a … Continue reading „Naše pizza je nejlepší“

Pizza Praha nenabízí jen pizzu, jak by se mohlo na první pohled zdát. V nabídce máme i těstoviny, předkrmy, různě upravená masa a na své si přijdou také milovníci sladkého. Připravili jsme pro ně totiž tři pravé nefalšované italské dezerty.
Nemáte rádi maso a jste zapřisáhlými vegetariány? I na Vás personál podniku Pizza Praha myslel a zařadil na jídelní lístek pizzu Vegetariana, která nepochází z Itálie, nýbrž z Francie. Najdete na ní tomato, lilek, mozzarellu, olivy, žampiony, cuketu i papriku.

Desserti

Máte chuť na něco sladkého? Pak vybírejte z dezertů, které pro Vás Pizza Praha připravila. Na výběr máme tři skvělé tradiční italské dezerty. Tiramisu, panna cotta a mascarpone e cioccolata. Už se Vám sbíhají sliny? Tak honem objednávejte, ať na Vás ještě nějaký ten kousek zbyde.