Nejen akční nabídka

Leták Tesco marketu obsahuje kromě informací o právě probíhajících akcích obchodního domu i zajímavé typy. Například recepty na vybraná zahraniční jídla, které jsou doplněny nabídkou surovin, které k jejich přípravě budete potřebovat. Využijte této skvělé možnosti a pusťte se do jejich přípravy, Vaše rodina jistě ocení změnu a bude mile překvapena zkoušením něčeho nového. … Continue reading „Nejen akční nabídka“

Leták Tesco marketu obsahuje kromě informací o právě probíhajících akcích obchodního domu i zajímavé typy. Například recepty na vybraná zahraniční jídla, které jsou doplněny nabídkou surovin, které k jejich přípravě budete potřebovat. Využijte této skvělé možnosti a pusťte se do jejich přípravy, Vaše rodina jistě ocení změnu a bude mile překvapena zkoušením něčeho nového.

Nakupujte se slevě

Nákupy zlevněného mají kromě výhody ušetřených financí i jednu nepříjemnou stránku. Často se totiž stává, že při nákupu akčních produktů podlehnete lákavosti nabídky a nakoupíte i zboží, které jen těžkou využijete. S naším online letákem Tesco se Vám toto stát nemůže. Pokud si nákup naplánujete z pohodlí Vašeho domova, budete mít dostatek času, si koupi promyslet a zvážit, zda je pro Vás skutečně výhodná.

710x90-originalni-polstare.jpg