Není limonáda jako limonáda

Ačkoli většina se sobě podobá téměř jako vejce vejci. Nikoli e vnější podobě, ale svým vnitřním složením, které bývá více než ovocné s příchutí všech možných chemických přísad. Věřte nám, sami jsme to vyzkoušeli. Nechutnalo nám a nebyli jsme spokojení.  Právě proto jsme se rozhodli, že chceme věci dělat jinak, aby měly smysl a pozitivní dopad. … Continue reading „Není limonáda jako limonáda“

Ačkoli většina se sobě podobá téměř jako vejce vejci. Nikoli e vnější podobě, ale svým vnitřním složením, které bývá více než ovocné s příchutí všech možných chemických přísad. Věřte nám, sami jsme to vyzkoušeli. Nechutnalo nám a nebyli jsme spokojení.  Právě proto jsme se rozhodli, že chceme věci dělat jinak, aby měly smysl a pozitivní dopad. Rozhodli jsme se, že náš citronový sirup bude mít naprosto jiné charakteristiky.

Káva, čaj a další nápoje

Tvoří náš každodenní pitný režim, bez kterého nejsme schopni fungovat, a náš organismus postupně strádá. Bez tekutin prostě není možné žít, alespoň ne dlouho a zdravě. Nyní máte možnost svůj pitný režim doplňovat domácím, chutným a zdraví nepoškozujícím nápojem, kterým je citronový sirup.

710x90-originalni-polstare.jpg