Nepříjemný pocit nechte za dveřmi ordinace

Je několik oddělení na poliklinice, nebo v nemocnicích, které nám vhánějí červeň do tváře. Není to ani tak strach, jako stydlivost. A která to jsou? Takže to máme gynekologii, mamograf, urologie nebo proktologie. Jak je vidno, ženy jsou na tom hůře. Kdykoliv musíme navštívit jednu z těchto ordinací, máme nepříjemné pocity. A hlavně chceme mít vyšetření za … Continue reading „Nepříjemný pocit nechte za dveřmi ordinace“

Je několik oddělení na poliklinice, nebo v nemocnicích, které nám vhánějí červeň do tváře. Není to ani tak strach, jako stydlivost. A která to jsou? Takže to máme gynekologii, mamograf, urologie nebo proktologie. Jak je vidno, ženy jsou na tom hůře. Kdykoliv musíme navštívit jednu z těchto ordinací, máme nepříjemné pocity. A hlavně chceme mít vyšetření za sebou co nejdříve. Někteří z nás jej oddalují a nad svými neduhy mávají rukou. A to dokonce i za cenu leckdy nesnesitelné bolesti! Léčba hemoroidů, nebo močových cest je ale také důležitá!

Se zdravím nehazardujte

Riskovat v oblasti zdraví je obyčejné šílenství. I když se týká nepříjemných vyšetření. Naštěstí se úroveň medicíny rok od roku zlepšuje. Hlavně v tom, aby lidé při vyšetřeních netrpěli zbytečně víc, než je nezbytně nutné! Vždyť si prožívají muka už při potížích. Ani proktologie nebo urologie není výjimkou. Bezbolestná vyšetření a následné zákroky jsou uzpůsobeny tak, aby se pacient nesvíjel v bolestech. Naopak. Šetrným zákrokem bolest zmizí.