Nesmažte si minulost

Znáte tu beznaděj, když týdny pracujete na určitém projektu, píšete texty jako o život, ukládáte si poctivě každou svou změnu a potom jediným neopatrným kliknutím přijdete o všechna svá uložená data? Taková zkušenost dokáže pořádně zkazit celý den. Berte to však z té pozitivnější stránky. Na druhou stranu se můžete poučit do budoucna, že server … Continue reading „Nesmažte si minulost“

Znáte tu beznaděj, když týdny pracujete na určitém projektu, píšete texty jako o život, ukládáte si poctivě každou svou změnu a potom jediným neopatrným kliknutím přijdete o všechna svá uložená data? Taková zkušenost dokáže pořádně zkazit celý den. Berte to však z té pozitivnější stránky. Na druhou stranu se můžete poučit do budoucna, že server s dobrou zálohou je pro Vás k nezaplacení.

Zeptejte se na vše, co Vás zajímá

Pokud Vás nabídka cloud hostingu zaujme, není nic jednoduššího, než se nezávazně zeptat na vše, co Vám může tento provozovatel virtuálních serverů nabídnout. Zvláště pokud něčemu nerozumíte, není nic lepšího, než se zeptat přímo u odborníků a získáte konkrétní představu, co po závazné objednávce skutečně získáte.