Nízké ceny závěsů

Průsvitné a tenké je dobré zavěšovat na tyče nebo kolejničky, chcete-li je mít rozhrnovací. Pokud si chcete pořídit, které mají být trvale v jedné poloze, pak většinou stačí jejich zavěšení na pružné dráty. můžete podle svých představ skládat do záhybů nebo je různě zdrhovat. Mají-li vaše složitý vzor, zavěste je určitě bez nabírání látky. Někdy … Continue reading „Nízké ceny závěsů“

Průsvitné a tenké je dobré zavěšovat na tyče nebo kolejničky, chcete-li je mít rozhrnovací. Pokud si chcete pořídit, které mají být trvale v jedné poloze, pak většinou stačí jejich zavěšení na pružné dráty.
můžete podle svých představ skládat do záhybů nebo je různě zdrhovat. Mají-li vaše složitý vzor, zavěste je určitě bez nabírání látky. Někdy můžete v různých prodejnách zakoupit hotové, ale my si myslíme, že je mnohem lepší koupit si hezkou dekorační látku na vaše, a nechat si je ušít přesně na míru podle rozměrů vašich oken či jiných prostor, kam chcete Závěsy použít.

Prodáme i ušijeme

V našem internetovém obchodě si vyberete dekorační látku přesně podle svých představ a vaše závěsy vám z ní velmi rádi ušijeme.

710x90-originalni-polstare.jpg