Nová firma

Nové místo pro vaši poradenskou firmu jste objevili úplnou náhodou. Osm let jste fungovali v prostorách, které už přestaly dostačovat. Počet vašich zaměstnanců se zdvojnásobil a vy jste potřebovali i větší školící sál. V nově vybudovaném centru služeb, po jednání s klientem, objevíte na recepci nabídku k pronájmu. Celého prvního patra. Velikostí odpovídá přesně … Continue reading „Nová firma“

Nové místo pro vaši poradenskou firmu jste objevili úplnou náhodou. Osm let jste fungovali v prostorách, které už přestaly dostačovat. Počet vašich zaměstnanců se zdvojnásobil a vy jste potřebovali i větší školící sál. V nově vybudovaném centru služeb, po jednání s klientem, objevíte na recepci nabídku k pronájmu. Celého prvního patra. Velikostí odpovídá přesně vašim představám.

Nové vybavení

Po první prohlídce padne rozhodnutí. Do nové firmy musí přijít i nové vybavení. Na internetu objevíte zajímavou nabídku. Dodavatel vám všechny nové prostory vybaví nábytkem zmasivu. Je to materiál, který vzbuzuje důvěru a vytváří příjemnou atmosféru. Už se těšíte, až vám to všude bude vonět dřevem. Dokonce se vám podaří zajistit i stejný odstín, jaký je na nových dřevěných podlahách.

710x90-originalni-polstare.jpg