Objednávejte u nás svatební oznámení

Nabízíme vám svatební doplňky Plánujete svatbu a chcete krásné svatební oznámení a spolu s tím byste si rádi nechali vyrobit celou sadu svatebních doplňků? Rádi pro vás vyrobíme nejen oznámení, ale také ubrousky, krabičky na výslužku, jmenovky, vytiskneme svatební menu, obálky a další dekorace, které budou tvořit jednotný celek. Už máte na … Continue reading „Objednávejte u nás svatební oznámení“

Nabízíme vám svatební doplňky

Plánujete svatbu a chcete krásné svatební oznámení a spolu s tím byste si rádi nechali vyrobit celou sadu svatebních doplňků? Rádi pro vás vyrobíme nejen oznámení, ale také ubrousky, krabičky na výslužku, jmenovky, vytiskneme svatební menu, obálky a další dekorace, které budou tvořit jednotný celek.

Už máte na svatbu vše přichystané

Jsme společnost, která svatební oznámení vyrábí jak pro český trh, tak pro zahraniční. Výroba je možná už od 10 ks až po velké náklady. Vybírat pak můžete z katalogových produktů, nebo společně vyvineme oznámení šité na míru vašim potřebám a představám. Objednávku můžete provést on-line a to bez starostí a z pohodlí vašeho domova.

Kreativita

Svatební oznámení od naší firmy bude v každém případě kreativní a věříme, že nebudete později svého rozhodnutí litovat. Na výběr je mnoho technologií, kterých lze k výrobě využít a v každém případě vznikne oznámení, které bude nevšední, líbivé a zaujme skutečně každého.