Oprava kanalizace

Není-li Vaše kanalizace v perfektním stavu, je důležité to napravit. Oprava kanalizace je práce společnosti TVS-centrum. Sídlíme v Praze a objednávku naší práce lze zvládnout během pouhé minuty přes objednávkový formulář. Samozřejmě nechybí klasické způsoby, jako je telefon nebo e-mail. Oprava kanalizace je poměrně složitá věc, ale ne pro nás. Krátkou sanační vložku používáme pro řešení … Continue reading „Oprava kanalizace“

Není-li Vaše kanalizace v perfektním stavu, je důležité to napravit. Oprava kanalizace je práce společnosti TVS-centrum. Sídlíme v Praze a objednávku naší práce lze zvládnout během pouhé minuty přes objednávkový formulář. Samozřejmě nechybí klasické způsoby, jako je telefon nebo e-mail.
Oprava kanalizace je poměrně složitá věc, ale ne pro nás. Krátkou sanační vložku používáme pro řešení lokálních problémů. Mezi ty patří špatná těsnost hrdla a praskliny. Vzhledem k délce rukávu (60 cm) lze udělat dost práce.

Vyčištění a monitoring

Vyčištění a monitoring jsou věci, které musíme provést před samotnou sanací. Celá práce má malé nároky na prostor.Oprava kanalizace dlouhou sanační vložkou je využívána k renovaci kanalizačních přípojek. Dokážeme opravit dvě přípojky denně.