Opravíme vaše vozidle na vaše přání

K jejich výměně autoskla Praha přistupují tehdy, když má zákazník jejich připojištění, dále v případě povinného ručení viníka nebo havarijního pojištění. Snažíme se svým zákazníkům maximálně vyhovět. Proto také své služby mohou dostávat po celých 24 hodin denně, takže v případě potřeby nás mohou kdykoliv kontaktovat. Jsme tady pro své zákazníky nepřetržitě. Máme nepřetržitý provoz … Continue reading „Opravíme vaše vozidle na vaše přání“

K jejich výměně autoskla Praha přistupují tehdy, když má zákazník jejich připojištění, dále v případě povinného ručení viníka nebo havarijního pojištění. Snažíme se svým zákazníkům maximálně vyhovět. Proto také své služby mohou dostávat po celých 24 hodin denně, takže v případě potřeby nás mohou kdykoliv kontaktovat. Jsme tady pro své zákazníky nepřetržitě.

Máme nepřetržitý provoz

V zájmu našich zákazníků jsme zavedli nepřetržitý provoz, jsme pro ně kdykoliv k dispozici. Ať už potřebujete opravit cokoliv ve vašem vozidle, autoskla Praha jsou tady vždycky pro vás připraveni pomoci. Jsme přesvědčeni, že naši zákazníci tyto naše služby ocení, plně se dokážeme vžít do jejich situace, když dojde poškození skel ve vozidle. Poskytujeme výhradně kvalitní služby.