Optimální navršení regálových systémů

Jsme firma PROMAN a rádi bychom Vám nabídli jak naše kvalitní regálové systémy, tak i samostatné. Naše firma se pohybuje ve svém oboru již dlouhou řádku let a patříme k nejlepším nejen na české, ale také i slovenském trhu. Tak úspěšní jsme hlavně proto, že dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníku. … Continue reading „Optimální navršení regálových systémů“

Jsme firma PROMAN a rádi bychom Vám nabídli jak naše kvalitní regálové systémy, tak i samostatné. Naše firma se pohybuje ve svém oboru již dlouhou řádku let a patříme k nejlepším nejen na české, ale také i slovenském trhu. Tak úspěšní jsme hlavně proto, že dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníku.

Naše pestrá nabídka obsahuje paletové regály do kterých se ukládají převážně palety se zbožím přímo na nosníky. Konzolové, jenž dokáží velice účelně využít skladovací prostor. Pojízdné regály jsou oblíbené hlavně v různých archivačních systémech. Policové Regály mají za úkol pojmout mnoho druhů zboží a spádové Regály slouží k ukládání krabic různých rozměrů.

Kvalitní servis

Naše firma Vám samozřejmě garantuje kvalitní záruční i po záruční servis.

710x90-originalni-polstare.jpg