Péče o chrup moderně

Mnozí z nás si jistě vzpomínají na to, kterak pro ně návštěva stomatologické ordinace byla téměř noční můrou. Z jakýchsi neznámých důvodů je již samotné vědomí prohlídky pro mnoho lidí děsivé a osoba stomatologa mnohdy také na klidu nepřidala, Vaše obavy ho v lepším případě nezajímaly, v horším rovnou obtěžovaly. Není Vám tato scéna neznámá? Pak pro Vás máme … Continue reading „Péče o chrup moderně“

Mnozí z nás si jistě vzpomínají na to, kterak pro ně návštěva stomatologické ordinace byla téměř noční můrou. Z jakýchsi neznámých důvodů je již samotné vědomí prohlídky pro mnoho lidí děsivé a osoba stomatologa mnohdy také na klidu nepřidala, Vaše obavy ho v lepším případě nezajímaly, v horším rovnou obtěžovaly. Není Vám tato scéna neznámá? Pak pro Vás máme dob rou zprávu. Takovým metodám a přístupu již odzvonilo. V moderní medicíně se klade důraz nejen na odbornou stránku, stejně důležité je i to, jak se pacient cítí, jak k němu lékař přistupuje. Zapomeňte na necitlivé praktiky a zkuste to u nás. Nabízíme laskavý přístup, díky moderním technologiím bude i případný zákrok bezbolestný.

Zbavíme Vás strachů

Nezbytnou podmínkou pro skutečně kvalitní péči je zubní rentgen Liberec. Jak tak odhalíme veškeré, i sebedrobnější kazy a dokážeme zhodnotit jejich hloubku a také to, který zákrok bude pro dané místo nejvhodnější. V naší ordinaci pracujeme s moderní technologií VistaScan, díky níž se zásadně zvýší Vaše pohodlí při vyšetření, ale rovněž i zefektivní přesnost detekce veškerých vad. Zjistíte, že zubaře se vážně bát nemusíte.

710x90-originalni-polstare.jpg