Pokrok nezastavíš

Když začala éra mobilních telefonů, byl to neuvěřitelný boom. Přístroj sice připomínal vysílačku, ale přesto se jednalo o hotovou revoluci. Nikdo nečekal, k jak výraznému rozvoji v této oblasti dojde. Nikdo nečekal, že nastane éra smartphonů. Díky smartphonům se lidem otevřely nové možnosti a příležitosti. Nabízí celou řadu aplikací, připojení na internet, GPS navigaci, MP3 … Continue reading „Pokrok nezastavíš“

Když začala éra mobilních telefonů, byl to neuvěřitelný boom. Přístroj sice připomínal vysílačku, ale přesto se jednalo o hotovou revoluci. Nikdo nečekal, k jak výraznému rozvoji v této oblasti dojde. Nikdo nečekal, že nastane éra smartphonů. Díky smartphonům se lidem otevřely nové možnosti a příležitosti. Nabízí celou řadu aplikací, připojení na internet, GPS navigaci, MP3 přehrávač, kvalitní fotoaparát, čtečku a celou řadu dalších možností.
 

I chytrý telefon má své chyby

Zároveň kromě nesporných výhod a možností má celou řadu nedokonalostí. Rychle se vybíjí baterie a především se velmi snadno rozbíjí, což vzhledem k vysoké pořizovací ceně není moc dobré. Sklo na mobil nad rámec základního vybavení je velmi důležitá věc, která poskytne Vašemu telefonu patřičnou ochranu.