Přijímáme všechny vaše objednávky

Rádi bychom všechny zájemce informovali o tom, že u nás jsme pro vás zavedli výrobu razítek. Je to důležité v každém zaměstnání. Ve státní a veřejné správě bez nich žádný úředník nemůže poslat žádný dopis, napsat rozhodnutí. Všechna musí být jím opatřena. Pokud je nemáte nebo je poškozené, je nejvyšší čas nás navštívit. Naši zaměstnanci … Continue reading „Přijímáme všechny vaše objednávky“

Rádi bychom všechny zájemce informovali o tom, že u nás jsme pro vás zavedli výrobu razítek. Je to důležité v každém zaměstnání. Ve státní a veřejné správě bez nich žádný úředník nemůže poslat žádný dopis, napsat rozhodnutí. Všechna musí být jím opatřena. Pokud je nemáte nebo je poškozené, je nejvyšší čas nás navštívit. Naši zaměstnanci se vám budou individuálně věnovat.

Všechna zhotovujeme na zakázku

Dle vašeho přání vám můžeme udělat kompletní. Pokud vám však stačí samotná textová deska, můžeme ji rovněž udělat. Je nutné nás informovat, co vlastně budete potřebovat. K textové desce přikládáme i náhradní polštářek. U žádného zákazníka nezkoumáme jeho registraci. Nezajímá nás. Prostě přijďte a sdělte nám, co požadujete. Těšíme se na vás.

710x90-originalni-polstare.jpg