Příznaky jsou sice nepříjemné, ale Vaše zdraví neohrožují

Klimakteriummůžete zvládnout bez větších problémů, pokud se na vše budete dívat realisticky a nebudete se zbytečně stresovat. Musíte si uvědomit, že veškeré příznaky jsou sice obtěžující a hodně nepříjemné, ale Vaše zdraví zásadním způsobem nijak neohrožují. Komplikují Vám pouze Váš život. Není to jednoduché, ale vše se dá zvládnout. Na trhu máte k dispozici … Continue reading „Příznaky jsou sice nepříjemné, ale Vaše zdraví neohrožují“

Klimakteriummůžete zvládnout bez větších problémů, pokud se na vše budete dívat realisticky a nebudete se zbytečně stresovat. Musíte si uvědomit, že veškeré příznaky jsou sice obtěžující a hodně nepříjemné, ale Vaše zdraví zásadním způsobem nijak neohrožují. Komplikují Vám pouze Váš život. Není to jednoduché, ale vše se dá zvládnout. Na trhu máte k dispozici velké množství pomocníků, kteří Vám budou s radostí pomáhat.

Návaly horka jsou nejčastější

Klimakterium se prostě jednoho dne objeví a nedá se nic dělat. Uvidíte, že zase velmi brzy odejde a Vám se život opět vrátí do zajetých kolejí. Návaly horko jsou asi nejčastější. Jsou velmi nepříjemné a každá žena Vám zaručeně potvrdí, že kdo to nezažije, tak by neměl nic komentovat.