Pro Vašeho zvířecího kamaráda

S veterinou v Praze budete zcela jistě spokojeni a to nikoli jen Vy, ale také Váš zvířecí kamarád. Uvidíte, že při druhé návštěvě se už ani nebude bát, protože bude vědět, že mu nikdo neublíží a že jde k hodným lidem. Zdravotní péče je prvotřídní a dokonalá a to není jediný bonus. Další výhodou je … Continue reading „Pro Vašeho zvířecího kamaráda“

S veterinou v Praze budete zcela jistě spokojeni a to nikoli jen Vy, ale také Váš zvířecí kamarád. Uvidíte, že při druhé návštěvě se už ani nebude bát, protože bude vědět, že mu nikdo neublíží a že jde k hodným lidem. Zdravotní péče je prvotřídní a dokonalá a to není jediný bonus. Další výhodou je jasnost, přesnost i jednoduchý způsob rezervace zdravotnických služeb.

Najdete také ceník

Skutečně je to velmi snadné, objednat se na lékařskou prohlídku můžete prostřednictvím formuláře. Sami si určíte, ke kterému lékaři chcete jít a také zjistíte, kdy je volný a k dispozici. Je vhodné napsat, co Vás trápí a o jak urgentní případ se jedná. Na webových stránkách najdete také ceník, takže budete vždy vědět, na jakou částku se máte připravit.

710x90-originalni-polstare.jpg