Proč právě infratopení?

Velikou oblibu si dnes našlo infratopení. Jedná se o úsporné vytápění, kdy teplo tvoří uhlíkové jádro. Tepelné médium je zde přenášeno v podstatě přes stěny a stropy, nešíří se vzduchem, což přináší mnoho výhod. Jako přednosti musíme zmínit především nízkou pořizovací cenu, nízké náklady na provoz, zdravotní nezávadnost. U zdraví se trochu zastavme. Mnoho lidí … Continue reading „Proč právě infratopení?“

Velikou oblibu si dnes našlo infratopení. Jedná se o úsporné vytápění, kdy teplo tvoří uhlíkové jádro. Tepelné médium je zde přenášeno v podstatě přes stěny a stropy, nešíří se vzduchem, což přináší mnoho výhod. Jako přednosti musíme zmínit především nízkou pořizovací cenu, nízké náklady na provoz, zdravotní nezávadnost. U zdraví se trochu zastavme. Mnoho lidí si myslí, že infrazáření může být jen škodlivé, ovšem to u infrapanelů, ať už jsou na jakýkoliv účel, neplatí. Naopak takto vytvářené teplo je pro lidský organismus příznivé. Dochází k rovnoměrnému prohřívání.

Kam se všude hodí infrapanely na topení?

Žádný strach, infrapanely se hodí v podstatě do jakéhokoliv interiéru a používají se také ve venkovních prostorách. Vyberte si svůj povrch, kterým může být třeba imitace sádrokartonu, nebo dokonce skleněné provedení. Pro větší parádivce nebo parádnice jsou zde zrcadlová tělesa pro infratopení. Pokud chcete pěkný design a také ušetřit místo, zvolte si také velmi moderní topení, které využívá zdravého záření. Naučíme vás hospodařit s energií.

710x90-originalni-polstare.jpg