Šance pro každého

Bydlet ve vlastním domě si přeje snad každý, však ne každému se to bohužel podaří. Příčinou jsou hlavně vysoké ceny, a to jak za klasické vily, bungalovy a rodinné domy, tak také za městské byty. Pokud se vám situace nelíbí, ale hypotéku si brát za žádnou cenu nechcete, můžete stále ještě volit klasický nájem. Určitě … Continue reading „Šance pro každého“


Bydlet ve vlastním domě si přeje snad každý, však ne každému se to bohužel podaří. Příčinou jsou hlavně vysoké ceny, a to jak za klasické vily, bungalovy a rodinné domy, tak také za městské byty. Pokud se vám situace nelíbí, ale hypotéku si brát za žádnou cenu nechcete, můžete stále ještě volit klasický nájem. Určitě se vám ale nelíbí myšlenka, že byste měli několik desítek let platit nájem, což je v jistém slova smyslu vyhazování peněz. Právě proto vsaďte na praktický, útulný a velmi výhodný mobilheim, který vám umožní to, po čem tak moc toužíte. Budete moci žít ve vlastním domě, a to bez hypotéky a zadlužení se.

Cena je největší výhodou

Bezesporu tou největší a nejzajímavější výhodou mobilního domu je jeho cena. Taje skutečně překvapující, určitě by vás totiž nenapadlo, že za plnohodnotný dům můžete zaplatit méně, než milion. Opravdu je to ale tak, stačí se jen nebát neobvyklých věcí, které u nás zatím nejsou příliš rozšířené. Na západě se avšak jedná již o velmi populární způsob bydlení, kterého využívají zejména mladé páry a rodiny.

710x90-originalni-polstare.jpg