Šetříte výdaje mnoha způsoby

Nejen případné soudní spory o odškodnění upadnuvších osob jsou důvodem, proč byste měli rohožky považovat za nedílnou součást firmy, či úřadu, který spravujete. Uvědomte si, že nečistota, co nezůstane zachycena u vchodu, se prostě zákonitě dostane do dalších vnitřních prostor. Pak byste měli nepořádek všude a to přece nechcete. Proto mnoho uživatelů samozřejmě používá rohoží … Continue reading „Šetříte výdaje mnoha způsoby“

Nejen případné soudní spory o odškodnění upadnuvších osob jsou důvodem, proč byste měli rohožky považovat za nedílnou součást firmy, či úřadu, který spravujete. Uvědomte si, že nečistota, co nezůstane zachycena u vchodu, se prostě zákonitě dostane do dalších vnitřních prostor. Pak byste měli nepořádek všude a to přece nechcete. Proto mnoho uživatelů samozřejmě používá rohoží nejen u vchodu, ale i v dalších klíčových bodech budov. Před schody, u vchodů do jednotlivých oddělení, kanceláří, sociálních zařízení a podobně.

Mzdové náklady

S tím souvisí bezprostředně potřeba množství uklízeček. Pokud se ve vchodu zachytí jen polovina nečistot, p, že to bude poznat i na práci uklízeček, efektivitě jejich práce a celkovém stavu budovy. Určitě není vhodnější čtyřikrát za dopoledne uklízet vstupní prostor, navíc za plného provozu, než jednou během této doby vyklepat nejhorší nečistotu z rohožek a na konci provozu provést důkladné vyčištění vysavačem. To nejen ušetří práci uklízečkám, ale umožní to i jejich efektivnější fungování.

710x90-originalni-polstare.jpg