Seznamte s ní Vaše děti

Pokud si myslíte, že je Vaše dítě ještě moc malé a magnetické tabule a jejich funkce nemůže chápat, zkuste přesto jednu zakoupit a postupně, jak poroste, ho s velkou hračkou seznamovat. Naučí se ji používat velmi brzo. Nejprve si na ní bude jen barevnými příchytky dávat a sundavat obrázky, postupem času ale zjistí, jak krásně … Continue reading „Seznamte s ní Vaše děti“

Pokud si myslíte, že je Vaše dítě ještě moc malé a magnetické tabule a jejich funkce nemůže chápat, zkuste přesto jednu zakoupit a postupně, jak poroste, ho s velkou hračkou seznamovat. Naučí se ji používat velmi brzo. Nejprve si na ní bude jen barevnými příchytky dávat a sundavat obrázky, postupem času ale zjistí, jak krásně se na ní dá kreslit. Bude nadšené a za nějakou dobu budete společně písmenkovat a počítat.

Můžete mít i tu, na kterou se píše křídou

I když doba starých školních tabulí pominula, i dnes můžete svým dětem do jejich pokojíčku pořídit  klasickou zelenou, na kterou se píše pouze křídou. S lakovaným nebo keramickým povrchem a hliníkovým rámem s barevnými křídami poskytne i těm nejmenším dětem mnoho radosti.