Shánění vybavení do interiéru

Adéla měla práce až nad hlavu, a přesto se musela ještě poprat s výběrem zařízení do jejich nového obydlí. Její manžel měl dnes na starosti děti. Malou Adélku měl zavést do školky a opět jí z ní ve čtyři hodiny odpoledne vyzvednout, a starší Markétu měl manžel vyzvednout v družině. Adéla si myslela, že stráví … Continue reading „Shánění vybavení do interiéru“

Adéla měla práce až nad hlavu, a přesto se musela ještě poprat s výběrem zařízení do jejich nového obydlí. Její manžel měl dnes na starosti děti. Malou Adélku měl zavést do školky a opět jí z ní ve čtyři hodiny odpoledne vyzvednout, a starší Markétu měl manžel vyzvednout v družině. Adéla si myslela, že stráví celý den uklízením domova a přípravou, až nábytek Plzeň, inovativní společnost zaměřená na interiéry, speciálně skříně a komody, dorazí k jejich panelovému domu.

Až do domu

Adéla počítala s tím, že chlapi přijedou s vybavením hned po poledni, avšak toto se nestalo. Stěhováci přijeli až před půl šestou večer, kdy už byly obě děti doma. Bohužel to znamenalo spoustu zmatku a stresu, který nakonec malou Adélku rozplakal. Cizí pánové se jí ani za mák nelíbili.

710x90-originalni-polstare.jpg