Tónování autoskel

Bydlíte v horách, kde jsou chladné a tuhé zimy? Nebaví Vás v zimě dlouho čekat, než se Váš vůz vyhřeje? Máme pro Vás návrh, na který by většina z Vás ani nepomyslela. A tím je tónování autoskel. Jste překvapení? A ještě více budete, až si to vyzkoušíte na vlastní kůži. Tónování autoskel V … Continue reading „Tónování autoskel“

Bydlíte v horách, kde jsou chladné a tuhé zimy? Nebaví Vás v zimě dlouho čekat, než se Váš vůz vyhřeje? Máme pro Vás návrh, na který by většina z Vás ani nepomyslela. A tím je tónování autoskel. Jste překvapení? A ještě více budete, až si to vyzkoušíte na vlastní kůži.

Tónování autoskel

V tónování autoskel jsme profesionálové. Víme, že to nemusí platit pro všechny obchodníky, proto jsme si pořídili speciální přístroj, který měří propustnost autoskel, které jsou polepeny speciální fólií. Máte obavy, že Vaše autofólie parametry nesplňuje? Pak přijeďte k nám, lepší než abyste to zjistili od policistů.

Protisluneční autofólie

Tónování autoskel nabízí instalaci protisluneční autofólie. Tyto výrobky odrážejí a současně pohlcují mnoho sluneční energie. Ve voze, na kterém jsou instalované, je příjemné klima a nehrozí tam extrémně vysoké teploty. Užitečné jsou i v zimě, kdy nepropouští teplo ven. Ochrání Vás nejen při nehodě, ale také Vaše věci před zloději.

710x90-originalni-polstare.jpg