Ubytování pro zaměstnance

Máte svoji firmu, a potřebujete někde ubytovat své zaměstnance? Nezáleží na tom, zda celoročně, nebo jen v určitém ročním období. Nabízíme vám skvělé mobilní domy. Poskytnou vašim zaměstnancům vše, co každý člověk potřebuje – kuchyni, koupelnu, obývací pokoj, ložnice, wc – a to vše plně vybavené. Proč zrovna mobilní domy? Tento typ ubytování využívají hlavně majitelé … Continue reading „Ubytování pro zaměstnance“

Máte svoji firmu, a potřebujete někde ubytovat své zaměstnance? Nezáleží na tom, zda celoročně, nebo jen v určitém ročním období. Nabízíme vám skvělé mobilní domy. Poskytnou vašim zaměstnancům vše, co každý člověk potřebuje – kuchyni, koupelnu, obývací pokoj, ložnice, wc – a to vše plně vybavené.

Proč zrovna mobilní domy?
Tento typ ubytování využívají hlavně majitelé stavebních firem. Jednoduše zaměstnance stěhují z místa na místo podle lokace zakázky. Jde o skvělý způsob pomoci svým zaměstnancům. V domě se cítí každý lépe, než v pronajatém pokoji.
Spousta našich domů je nová, některé jsou použité, a u všech vám zaručujeme kvalitu provedení, vybavení a cenu, která vás rozhodně nezruinuje.

Projděte si náš katalog, a zarezervujte si svoje domy ještě dnes, aby vám nic neuteklo. Zaručujeme vám, že vaši zaměstnanci budou spokojení.

710x90-originalni-polstare.jpg