Určitě si vyberete

Rádi bychom každému znuděnému uživateli PC a internetu nabídli možnost nudu zahnat. A zahnat ji zcela zdarma. Stačí jen jediné, navštívit náš server. Hra zoo u nás najdete opravdu pořádné množství. Některé patří mezi novinky, jiné jsou již staršího data, ale jedno mají společné – jsou kvalitní a zábavné. Akční tituly i hlavolamy pro chytré … Continue reading „Určitě si vyberete“

Rádi bychom každému znuděnému uživateli PC a internetu nabídli možnost nudu zahnat. A zahnat ji zcela zdarma. Stačí jen jediné, navštívit náš server. Hra zoo u nás najdete opravdu pořádné množství. Některé patří mezi novinky, jiné jsou již staršího data, ale jedno mají společné – jsou kvalitní a zábavné. Akční tituly i hlavolamy pro chytré hlavy u nás čekají jen na Vás.

Nejkratší možná registrace

Nejsme jediní, kteří přicházejí na český trh s možnosti zahrát si zdarma kvalitní tituly, ale jsme rozhodně jediní, kteří o svých uživatelích nepotřebují znát žádné podrobnosti, po kterých nám nic není. Proto je registrace na našem serveru otázkou maximálně minuty. Jméno a heslo, nic víc vyplňovat nemusíte a u nás ani nemůžete. Soukromí je v dnešní době velice ceněnou komoditou.

710x90-originalni-polstare.jpg