Výměna pneumatik

Jestli máte doma nějaké osobní vozidlo, tak zcela určitě minimálně dvakrát do roka řešíte nutnou výměnu pneumatik. Je vhodné řešit výměnu letních pneumatik za zimní včas, protože Vás potom nepřekvapí nějaké náledí, které může některý rok přijít doopravdy velmi brzy. Rovněž několik centimetrů sněhu se občas objeví již na začátku listopadu. Audi servis Vám zajistí … Continue reading „Výměna pneumatik“

Jestli máte doma nějaké osobní vozidlo, tak zcela určitě minimálně dvakrát do roka řešíte nutnou výměnu pneumatik. Je vhodné řešit výměnu letních pneumatik za zimní včas, protože Vás potom nepřekvapí nějaké náledí, které může některý rok přijít doopravdy velmi brzy. Rovněž několik centimetrů sněhu se občas objeví již na začátku listopadu. Audi servis Vám zajistí kvalitní přezutí Vašich pneumatik za rozumné peníze. Určitě se na nás obraťte, věříme, že budete s kvalitně odvedenou prací našich zaměstnanců spokojení.

Pravidelná kontrola před technickou prohlídkou

Pokud Vás v letošním roce čeká pravidelná technická kontrola, určitě je vhodné si nechat Vaše osobní vozidlo pořádně prokontrolovat, ať nemáte potom zbytečně problémy. Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti a všechny překážky pro ně znamenají výzvy, které chtějí pokořit. Audi servis Vás nezklame. Svěřte Vaše osobní vozidlo odborníkům, kteří se o vše postarají.

710x90-originalni-polstare.jpg