Wellness Šumava

Wellness Šumava Chtěli byste si užít prodloužený víkend s vaší rodinnou a užít si chvíle pohody bez všedních starostí, ale zatím jste nenašli nic, co by vám vyhovovalo? Tak zkuste navštívit internetové stránky wellness Šumava a podívat se na naše zajímavé nabídky. Věříme, že vás to zaujme a využijete toho. Wellness Šumava Wellness Šumava nabízí … Continue reading „Wellness Šumava“

Wellness Šumava

Chtěli byste si užít prodloužený víkend s vaší rodinnou a užít si chvíle pohody bez všedních starostí, ale zatím jste nenašli nic, co by vám vyhovovalo? Tak zkuste navštívit internetové stránky wellness Šumava a podívat se na naše zajímavé nabídky. Věříme, že vás to zaujme a využijete toho.

Wellness Šumava

Wellness Šumava nabízí příjemné relaxační programy pro každého, kdo si chce odpočinout. Máme vlastní parkoviště, které je zcela zdarma a po užitých procedurách se s dětmi můžete vydat na výlet po okolí, nebo si zajezdit na kolech a děli si mohou zaskákat na skákacích botách. A je zde využití i pro škaredé počasí v podobě heren.

Udělejte si pěkný prodloužený víkend


Přestaňte řešit každodenní starosti a dopřejte sobě i vašim dětem klidný víkend, na který budou ještě dlouho vzpomínat, a nebo dokonce jej prožít znova a do wellness Šumava se vrátit. My budeme jen rádi.

710x90-originalni-polstare.jpg